Proč právě
Movement Studios?

Top 20 studií světa

Dva roky po sobě se nám podařilo ukázat, že patříme ke světové špičce, když jsme se v roce 2020 a 2021 účastnili celosvětové soutěže DanceStar a tři Movement choreografie se probojovaly až do top 20 světa.

Výuka profesionálními choreografy

Každý z choreografů Movement Studios má za sebou nespočet úspěchů v soutěžním i profesionálním tanečním světě. Kromě toho díky naším edukačním programům Movement Lab a Full Out Camp mají Movement tanečníci příležitost spolupracovat a učit se od těch nejlepších i z celého světa.

Několikanásobní Absolutní vítězové ČR napříč všemi věkovými kategoriemi

Nemožné se stalo skutečností a v sezóně 2021 se naše studia stala absolutními vítězi Taneční skupiny roku ve všech věkových kategoriích od dětí, přes juniory až po dospělé. V roce 2023 jsme si pak vytančili tento titul napříč celou juniorskou kategorií.

96x mistři ČR a 83x mistři světa

Na tuzemských i zahraničních soutěžích se nám podařilo získat již spoustu krásných ocenění. Ať už k nám přijde zkušený tanečník nebo úplný nováček, děláme maximum pro to, abychom ho dovedli na vrchol. Nejen kvůli medailím a pohárům, ale hlavně pro nezapomenutelné zážitky na celý život.

Profesionální natáčení a focení

Díky našemu profesionálnímu přístupu a projektům, které děláme, mají naši tanečníci již od útlého věku možnost být součástí nejrůznějších focení a natáčení. Ty jsou pro ně nejen výjimečnými zážitky, ale také velmi hodnotnými zkušenostmi pro případný profesionální taneční svět.

Unikátní koncept

Ať už jde o přístup ve výuce, příležitosti, které poskytujeme, nebo celkový přesah, náš koncept studií je v ČR unikátní. Ani tak ale neusínáme na vavřínech a snažíme se posouvat úroveň Movement studií výš a výš.

Taneční podcast 567a

Ve spolupráci s moderátorkou Bárou Guzdkovou tvoříme taneční podcast 567a, který je nejen o tanci a nejen pro tanečníky. Naším cílem je propojovat taneční komunitu napříč styly a odvětvími a přibližovat tak tanec i široké veřejnosti. Podcast 567a si můžeš poslechnout na své oblíbené podcastové aplikaci.

Absolutní vítězové ČR ve všech věkových kategoriích pro rok 2021

Nemožné se stalo skutečností a v sezóně 2021 se naše studia stala absolutními vítězi Taneční skupiny roku ve všech věkových kategoriích od dětí, přes juniory až po dospělé.

Edukační programy

Stojíme také za unikátními edukačními programy Movement Lab a Full Out Camp, které úspěšně propojují komunitu a posouvají českou taneční scénu na světovou úroveň. Jako Movement tanečník máš pak tyto jedinečné taneční zkušenosti se světoznámými choreografy za výhodnější cenu.

Československo má talent

Díky úspěšnému účinkování v show Československo má talent jsme měli možnost ukázat, co a s jakou láskou děláme, ještě širšímu publiku. Velkou poctou pro nás bylo, když Jaro Slávik pronesl, že šlo o nejlepší taneční číslo všech dosavadních sezón.

Jedinečné příležitosti v profesionálním tanečním světě

Tanec po boku Leoše Mareše v O2 Aréně, účast v Československo má talent, zahájení charitativního běhu Teribear, první performance českého tanečního studia v rámci mezinárodní konference TedX, účinkování v americkém seriálu pro Amazon Prime, vystoupení na módních přehlídkách Galerie Vaňkovka či Fashion Arény a nespočet dalších možností, kde Movement tanečníci oslnili publikum. Díky úzkému napojení na profesionální taneční svět mají naši tanečníci příležitosti jako nikde jinde.

Herecké lekce

Jelikož k tanci a vystupování přistupujeme komplexně, je pro nás důležitý celkový dojem, ať už jde o tanec na soutěži nebo někde jinde. Proto jsme se jako první studio v ČR rozhodli zapojit do výuky i základy herectví, které pomocí efektivních cvičení učí  naše tanečníky přirozenému projevu a uvěřitelnému vystižení těch správných emocí, které má choreografie předat.

Movement Meal

Jako jediné studio v ČR zprostředkováváme našim tanečnicím a tanečníkům zdravou a vyváženou stravu na soutěže, aby měli všechny potřebné makroživiny pro podání kvalitního sportovního výkonu, jelikož běžná strava na soutěžích není bohužel ani z daleka ideální.

Movement Gala

Na konci každého roku pořádáme závěrečnou show Movement Studios, kde se předvedou naši tanečníci s choreografiemi, na kterých v daném roce pracovali a se kterými sbírali ocenění jak na tuzemských, tak i zahraničních soutěžích. Kromě hvězdných tanečních čísel, nablýskaných kostýmů, obrovské stage s unikátním osvětlením a dobrého jídla a pití se diváci mohou těšit například i na hudební vystoupení. V roce 2023 si díky této skvělé příležitosti zatancovala jedna z našich tanečnic po boku zpěvačky Tea Sofia. Neváhej se podívat na sestřih z tohoto velkolepého večera a nech na sebe dýchnout trochu té slavnostní atmosféry!

Servis na soutěžích

Chceme, aby se naši tanečníci na soutěžích cítili jako hvězdy a zároveň se mohli plně soustředit na svůj taneční výkon. Proto je u nás standardem zajištění krásného soutěžního make-upu a účesu od našich vizážistek, takže se tanečník na většině soutěžích nemusí připravovat sám.