Nabízíme

Soutěžní tancování
Máš ambice dokázat v tancování něco víc? Movement Studios jsou ta správná volba!
Naše soutěžní složky patří k těm nejúspěšnějším nejen v České republice, ale i ve světě. V roce 2021 jsme se stali absolutními vítězi Taneční Skupiny Roku ve všech věkových kategoriích (děti, junioři a dospělí), napříč všemi tanečními styly. K tomu máme na kontě přes 80 titulů mistra ČR a 45 titulů mistra světa. Naše sny ale míří ještě výš a plánů máme dost, budeš u toho s námi?
Chci soutěžit s movement studios
Soukromé lekce
Zdokonaluj se v tanci od těch nejlepších s přístupem na míru.
Soukromé lekce jsou ideální pro všechny, kteří preferují individuální přístup, nebo chtějí trénovat s našimi Movement choreografy, ale přitom nesoutěžit. Lekce může trvat 60 nebo 90 minut a může probíhat i ve dvou. V případě, že byste chtěli soukromou lekci darovat, máme pro vás připravené krásné dárkové vouchery, které potěší každého tanečního nadšence.
Chci soukromou lekci
Book Your Trainer for Holiday
Book Your Trainer for Holiday
Unikátní koncept protančené dovolené s vašimi oblíbenými lektory.
Book your trainer for holiday je tu pro všechny rodiny, které chtějí kvalitní taneční vzdělání i přes léto, kdy se nacházejí v zahraničí. Stačí si zarezervovat termín a společně vytvoříme tréninkový plán na míru. Naši trenéři již trénovali v zemích jako Turecko, Řecko, Polsko nebo Francie.
Chci tančit na dovolené
Eventy
Jste organizátory eventů a hledáte wow efekt, který si budou diváci pamatovat ještě dlouho potom? Už nemusíte hledat dál.
Nabízíme choreografie na míru ve vámi zadaném tématu, nebo choreografie z repertoáru. Naše choreografická práce patří k těm nejúspěšnějším ve komerčním světě. Měli jsme možnost být součástí projektů jako jsou koncerty Leoš Mareš 360, Fashion Days Galerie Vaňkovka, multimediální show Man on The Moon a mnoho dalších. Využíváme nespočet zajímavých kostýmů a rekvizit jako třeba akrobatické krychle, žebříky, u-rampu a další zajímavé prvky.
Chci nezapomenutelný event