Časté otázky

Jak se mohu stát součástí soutěžní složky?

Nábory do soutežních složek pořádáme v každém z našich studií jednou až dvakrát ročně (tradičně na začátku a na konci školního roku). Aktuálně se můžeš zaregistrovat na blížící se nábory zde *tady prolink na náborovu microsite. Případné pozdější zařazení do soutěžní skupiny lze řešit individuálně přes náš webový formulář.

Nabízíte i nesoutěžní tancování?

Ano! V Movement Studios si najde své místo každý, tedy i ten, kdo se nechce věnovat soutěžnímu tancování. Zlepšovat se pod vedením našich profesionálních lektorů můžeš díky soukromým lekcím, ke kterým se můžeš přihlásit přes náš webový formulář.

Kolik stojí školné?

Výše školného je individuální, protože se odvíjí od toho, do jaké složky tě přiřadíme a také toho, zda si k tomu navolíš extra tréninky akrobacie nebo jazzu navíc. Cena je proto vyčíslena po přijetí tanečníka do studia na základě zařazení do tvé konkrétní taneční skupiny a toho, kolik máš u nás týdně tréninků.

Kolikrát týdně probíhají tréninky?

Množství tréninků se liší od toho, do které taneční složky se dostaneš, lepší přehled určitě získáš zde.

Jak často se konají soutěže?

Soutěžní sezóna probíhá na podzim, kdy se obvykle konají 3 soutěže, které jsou dobrovolné a tanečníci soutěží v sólových improvizacích. Během jara pak jezdíme na závody s formačními choreografiemi, kdy se naše studia účastní přibližně 9 soutěží, a to jak tuzemských, tak zahraničních.

Co si musím vzít s sebou na trénink?

V Movement Studios se věnujeme stylům, které se tancují na boso, a proto nepotřebuješ boty a postačí jen ponožky. Na trénink si dále zabal pohodlné tréninkové oblečení, pití, ručník a doporučujeme také nákolenky.

Může se rodič přijít podívat na treńink?

Rodiče tě mohou doprovodit až do šaten a následně na tebe počkat ve studiu. Do tanečního sálu pak vstupují z důvodu bezpečnosti a soustředěnosti dětí pouze lektor a tanečníci. Ovšem neboj se, tvůj progres mohou rodiče sledovat z tréninkových videí, naživo na soutěžích nebo na závěrečném vystoupení Movement Studios – na Movement Gala!