Edukační programy

Letní taneční stáž

Full Out Camp

Full Out Camp je unikátní taneční stáž, která v létě do České republiky přiváží světoznámé tanečníky, jež doposud česká taneční scéna neměla možnost zažít. Lektory pro FOC 2022 byli choreografka SYTYCD Sabrina Phillip (Kanada), tanečník West Endu Josh Denyer (Austrálie) a spoluzakladatel MTP Movement Tian Cehic (Slovinsko).

víkendové taneční workshopy v Praze

Movement Lab

Movement Lab vznikl s myšlenkou dovést lektorské špičky v oblasti nejen soutěžního, ale také profesionálního tance, všem tanečníkům ČR. Chceme společně posouvat úroveň české taneční scény a rozšiřovat tak její obzory. Jsme rádi, že se nám díky tomuto projektu podařilo českou komunitu propojit a posunout ve smyslu, s jakým jsme ML zakládali.

Nadcházející události

Právě nejsou vypsané žádné nadcházející události.

Předešlé události

22. – 29. 7.
2023

Full Out Camp 2023

Hotel Jana, Přerov
Už v červenci přichází další edice Full Out Campu! Můžeš se těšit na sehrané choreografické trio – Josh Denyer (AUS), Sabrina Phillip (CAN), Tian Cehic (SLO) a jednu horkou novinku – svůj evropský debut bude mít na Full Out Campu australanka Paris Cav! 🔥 Buď u toho s námi.
20.–22. 1.
2023

Movement Lab vol. IV

Místo Tance, Praha
Na čtvrté edici Movement Labu se představí pětice choreografů v čele s Janem Ravnikem, který nás navštíví už podruhé. Dále se tanečníci mohou těšit na srbského choreografa Milose Isailovice a britského tenečníka Ainsley Ricketts, známého svým vzdělávacím programem Orenda Dance Programme. Z českých tanečníků se představí Icy Buchta a Saša Veselý.
3.–4. 9.
2022

Movement Lab vol. III

Místo Tance, Praha
Začátek školního roku jsme odstartovali třetí edicí oblíbených tanečních workshopů, kde nás i tentokrát navštívili světoznámí choreografové. Hvězdami ML vol. III byli Dane William Bates a Sam Salter z UK, Lukas McFarlane z Kanady, Marie Bugnon z Francie a naše Bára Smíšková s Kubou Dvořákem.Novinkou pro tanečníky byla cena Best Lab Dancer – v juniorské skupině vyhrála Karolina Dudengefer kompletní stipendium na FOC 2023 a v hlavní skupině si Elen Šnoblová vytančila prize money ve výši 25 000,- CZK. Aby toho nebylo málo, třešničkou na dortu této edice byla držitelka ceny Anděl – zpěvačka Annet X, která osobně dorazila na natáčení tanečního videa k její písni, díky čemuž tanečníci měli možnost vidět naživo vystupovat známou českou zpěvačku v doprovodu vybraných ML tanečníků a také příležitost zažít na vlastní kůži profesionální natáčení.
25. – 30. 7.
2022

Full Out Camp 2022

Hotel Jana, Přerov
Po obrovském úspěchu a nadšení z minulého roku proběhl druhý ročník FOC ve stejném choreografickém složení – Sabrina Phillip z Kanady, Josh Denyer z Austrálie a Tian Cehic ze Slovinska. Tuto trojici obohatila o svou přítomnost a talent navíc tanečnice Hannah Sofia Millot z Austrálie. Druhý ročník ale přinesl spoustu dalších novinek – FOC Talks se všemi choreografy, FOC battle, Confession improvizační seance nebo třeba natáčení konceptuálního videa pod vedením Joshe Denyera. V neposlední řadě pak přibyl venkovní bazén, kde jsme trávili všechny zasloužené chvilky odpočinku.
22.–23. 1.
2022

Movement Lab vol. II

Dancer's Club, Praha
Druhá edice Movement Labu proběhla hned týden po té první a ukázala, že vysoko nastavená laťka z minulého týdne není hrozbou, naopak výzvou a příležitostí posouvat tyto víkendové workshopy dál. Velkou ctí nám bylo přivítat top světové lektory, kterými byli Jan Ravnik z L.A., Karol Mental z Polska, Tian Cehic ze Slovinska, Vika Kozáková ze Slovenska a Anna Tomková z České republiky.
15.–16. 1.
2022

Movement Lab vol. I

Dancer's Club, Praha
Cíl byl jasný – poskytnout českým tanečníkům kvalitní taneční vzdělání od těch nejlepších choreografů ze světa i České republiky a posouvat tak úroveň českého tancování výš a výš. A tak vznikla první edice Movement Labu, která proběhla v polovině ledna roku 2022. Prvními choreografy, kteří měli možnost předávat své zkušenosti Movement Lab tanečníkům, byli Jordy Sparidaens z Holandska, Adrianna Patłaszyńska z Polska, Kristina Tukan ze Slovenska, Kuba Dvořák, Barbora Smíšková a Mirek Kosík z České republiky.
25. 7. – 1. 8.
2021

Full Out Camp 2021

Hotel Kamzík
3 světoznámí choreografové, spousta talentovaných tanečníků a krásná příroda všude kolem, tak by se dal jednoduše shrnout první ročník unikátní taneční stáže Full Out Camp, který sklidil vlnu nadšení a spokojenosti. Lektory byli světové špičky, které doposud Česká republika neměla šanci zažít, choreografka So Yout Think You Can Dance Sabrina Phillip z Kanady, tanečník West Endu Josh Denyer původem z Austrálie a spoluzakladatel MTP Movement Tian Cehic ze Slovinska.